Styret

Leder: Beate Hofstad:

E-post: beate@dansekroken.no

Tlf: 99576608

 

Nestleder: Vegard Heia:

E-post: vegard@dansekroken.no

Tlf: 91533430

 

 

Styremedlem: Marianne Skogen:

E-post: marianne@dansekroken.no

Tlf: 97097206

 

Styremedlem: Andreas G. Hansen:

E-post: andreas@dansekroken.no

Tlf: 97052161

 

Styremedlem: Iren Wang:

E-post: iren@dansekroken.no

Tlf: 97624401

 

Styremedlem: Lise Andersen:

E-post: lise@dansekroken.no

Tlf: 90701169

 

Styremedlem: Vilde Norum Hollekim:

E-post: vilde@dansekroken.no

Tlf: 90366188

 

 

Varamedlem: Ewa Elizabeth Hafeld:

E-post. ewa@dansekroken.no

Tlf: 94882486

 

Varamedlem: Linda Skamstad:

E-post. linda@dansekroken.no

Tlf: 99511173

 

 

Andre:

Regnskapsfører:

Monica Nagel:

E-post: monica@dansekroken.no

Tlf.: 970 65 628

 

Revisorer:
Anette Jordkjend Johnsen

Unni Håkensen

 

Ansvarlig solodans:

Ronny P. Larsen:

E-post: ronny@dansekroken.no  Tlf.: 45817114

 

Ansvarlig pardans:

Andreas G. Hansen:

E-post: andreas@dansekroken.no Tlf: 97052161

 

Ansvarlig barnedans:

Monica Nagel:

E-post: monica@dansekroken.no  Tlf.: 970 65 628

 

 

 

 

Våre instruktører...

 

Styret...

 

Valgkomité...

 

Private kurs og oppdrag...

 

Her finner du oss...

 

Klubbsangen vår og dansen...

(c) Ringsaker Danseklubb,

Øvermarka 24c, 2320 Furnes   post@dansekroken.no